Tato stránka používá soubory cookies ke zvýšení kvality služeb. Více informací
Skip to main content

S historií sahající až do roku 1884 naše produktové portfolio zůstatky dědictví a inovace poskytuje vynikající řadu předních lihovin značek.

Fernet Stock

Fernet Stock
Fernet Stock Citrus
Fernet Stock S mátou
Fernet Stock Hruška
Fernet Stock Cranberry
  • Kombinace klasického Fernetu Stock a citrusových plodů lehce nasládlý a s menším obsahem alkoholu.
  • Macerací čtrnácti bylin z celého světa společně s mátou vznikla jedinečná hořkobylinná chuť s chladivým mátovým dozvukem. Fernet Stock S mátou vytváří jedinečnou kombinaci originální hořké chuti obohacené o mátový dozvuk. Vychutnejte si výjimečně dobrý Fernet Stock s Mátou.
  • Ke čtrnácti bylinám z celého světa byla přidána hruška, tradiční české ovoce, a dala tak vzniknout jedinečné, nezapomenutelné chuti. Díky tomu si může vychutnat nevšední spojení originální hořké chuti Fernetu Stock s příjemnými tóny hrušky.
  • Fernet Stock je kombinací Fernetu Stock originál a šťavnatých brusinek.

Fernet Stock je klasickým českým hořkým likérem.

Poprvé byl vyroben v roce 1927 Lionellem Stockem v jeho továrně v Plzni Božkově. Tento likér je vyráběn podle pečlivě střežené, tajné  původní receptury založené na 14 bylinách z celého světa.  

Sortiment značky Fernet Stock získal několik mezinárodních ocenění, z nichž ta poslední je cena s jednou a se dvěma hvězdičkami od International Taste & Quality Institute (iTQi) v roce 2014.

Pokud se chcete dozvědět více o značce Fernet, navštivte prosím webové stránky značky: www.fernetstock.cz

*Obaly výrobků a dostupné velikosti se mohou lišit podle jednotlivých zemí a mohou být změněny.